Підприємство «Хільмар»

location Німеччина, Нижня Саксонія, Ріттергут

 

Він – досвідчений та лояльний, відданий своїй справі та своєму атмосферному сімейному господарству. На вечерю Хільмар одягає українську вишиту сорочку. Йому подобається українська та російська музика. Студенти думають , що це від неї він завжди отримує такий заряд енергії та наснаги. Але лише ми з Паном фон Мансбергом знаємо, що енергійним та веселим протягом всього сезону його робить зовсім не студентська музика , а їхня любов, повага та безмежне бажання знову і знову їхати на Хільмар.

А ось і його умови:

Локація:

Нижня Саксонія, містечко Ріттергут

Оплата праці:

Мінімальна заробітна плата: 12.41 Євро/год ( та сягає до 13,10 Євро/год, залежності від % по збору)
Орієнтовна норма збору: встановлюється на полі роботодавцем та рівномірно розподіляється між працівниками, але показник по збору не повинен бути нижчим, аніж 80% зібраного врожаю відповідно до щоденного плану.

Вид діяльності:

Збір полуниці.
Серед інших видів роботи: вищипування квітів, виривання бур’янів, висадка рослин, розподілення соломи, розкривання та накривання флісом + фольгою, чистка тунелів, будування / демонтаж тунелів, робота з гортензією, ялинками (погодинки для різноробочих)

Робочі години:

Зазвичай в пік сезону робочий день розпочинається о 3:00 - 6:00 ранку (залежить від світанку) та триває 7-9 годин включно з великою обідньою перервою об 11:00. Після обіду часто буває перерва, а далі студенти виходять на погодинки. (Робочий час у законодавчо можливих рамках, макс. 60 годин на тиждень)
Надається 1 вихідний на тиждень та 1 скорочений день (субота)

Проживання:

Зазвичай дві - чотири людини в помешканні (гарно оснащені кімнати), у кожному помешканні є окрема кухня та душ, Wi-Fi. Проживання  коштує 8 €/день, включаючи можливість прання + сушіння брудної білизни, забезпечення посудом, постільною білизною)
В 4 км від підприємства є магазин, за потреби роботодавець надає авто.

Список необхідних речей:

Обов’язково:

Бажано:

Зареєструватися

Please, enter a valid value