підприємство «Gemüse»

location північ Німеччини

 

Про німецькі підприємства з 100-річною історією можна розповідати довго. 
Потужна система з ідеально налагодженою роботою кожної її ланки. Відповідальність, педантичність, порядок та перфекціонізм – ось що керує цією машиною. Все чітко, прозоро та навіть дещо одноманітно.  Але і тут не без пригод.

Тільки-но оговтавшись від ейфорії після успішних переговорів з овочевою фермою, ми отримали дзвінок від одного з нещодавно працевлаштованих там практикантів. Він здався нам швидше здивованим, аніж розлюченим. «Я зараз знаходжусь на півночі Німеччини на підприємстві «Gemüse» *. Може ви розкажете де тут пастка? Таких високих зарплат не буває. А роботодавець стверджує, що це нетто. Коли мені чекати нових вирахувань та як діяти далі?!».

Ці запитання розчулили. І не тому, що хтось збирався ще щось вираховувати. Він дійсно заробив більше 2000 євро нетто менше, аніж за місяць. На роботі в закритому приміщенні. Мешкаючи в двомісній кімнаті. Перебуваючи в кількох кілометрах від Балтійського узбережжя.

Нам боляче зустрічати розчарованих студентів. Тяжкі розповіді про експлуатацію та невиправдані очікування часом нівелюють наш ентузіазм. Ми не знаємо, чи кожне партнерське господарство Бестхофа платитиме стільки як підприємство «Gemüse»*, але одне нам відомо точно: Ти мусиш тут попрацювати!

А ось і умови:

Локація: 

північ Німеччини, неподалік Балтійського моря

Оплата праці:

Мінімальна заробітна плата: 12 Євро/год.
Погодинна робота

Вид діяльності:

Робота з овочами: переважно капуста (білокачанна, червонокачання, цвітна, савойська, брюссельська, брокколі ) – 98% часу; а також морква, селера, цибуля-порей, ріпа, буряки, гарбузи, картопля)
В обов’язки входить:
Чистка, мийка, різка, сортування, пакування, укладання на палети, дуйка (очистка листя на качанах під тиском повітря), пакування в фолію, мийка та очистка поверхонь, суміжні роботи.

Робочі години:

Зазвичай робочий день триває з 6 години ранку, триває від 7 до 13 годин включно з обідньою перервою 30 хв. та двома паузами по 15 хв. ( Робочий час у законодавчо можливих рамках, але наявні перепрацювання )
Надається 1 вихідний на тиждень (неділя) та 1 скорочений день (субота)

Проживання:

Зазвичай 2-3 людини в кімнаті (гарно оснащені житлові контейнери, у помешканні є кухня, душ та Wi-Fi).
Проживання коштує 4 €/день, включаючи забезпечення посудом, пральними машинами та сушками для одягу.

Харчування:

Список необхідних речей:


Обов’язково:

Бажано:

*Звертаємо Вашу увагу на те, що власні назви (імена роботодавців, назви міст, підприємств, тощо) можуть бути частково або повністю змінені в зв’язку з конкуренцією.

Зареєструватися

Please, enter a valid value