Програма «Верес»

location Німеччина, Нижня Саксонія

 

Інженер садово-паркового господарства з Огайо, технік-маркетолог з Бремена, кілька диполомованих садівників з Фердена  та…. близько 50 працівників з України. Саме так виглядає ідеальна формула успіху цього підприємства. На думку пані Анни* (очолює фірму з 2002 року), найвищі показники  роботи в галузі садівництва прямопропорційні повній відсутності стресу серед персоналу.

«А сума виконаних задач дорівнює сумі щоденного заробітку» – підказує Пані Ініт*- ще одна власниця господарства та сестра Пані Анни* за сумісництвом. 
Як виявилось, у вересознавстві теж є чимало теорем. 
Працівники тут мають справу з дійсно особливим продуктом. Калуна, лінг,  або звичний нам верес. Чагарникова рослина, попит на яку, останнім часом, побив усі рекорди. Власники мішленівських  закладів все частіше декорують нею столики своїх ресторанів,  хазяйновиті домогосподарки прикрашають підвіконня та сходи будинків;  флористи, й поготів, відчули  на собі справжній вересовий бум: квіткові кіоски без такого декору більше не виглядають фешенебельно, а класичні букети  тепер – пережиток минулого.

Кажуть, аби відкрити щось нове, треба, перш за все, вийти за двері свого помешкання. Якщо це не домагає, то варто виїхати за межі  міста. Якщо й тут безрезультатно – тоді слід перетнути кордон іншої країни. І це, радше, аксіома, аніж теорема. 

Хочеш перевірити на собі? Ознайомлюйся з умовами:

Локація підприємства: 

земля Нижня Саксонія

Оплата праці:

Погодинна. Мінімальна заробітна плата: 12.41 Євро/год.

Вид діяльності:

Обрізання, посадка, вирощування вересу.
Серед інших видів роботи: пакування готової продукції, відправлення її на продаж.

Робочі години:

Зазвичай в пік сезону робочий день триває з 7:00 ранку до 16:30 вечора. В п’ятницю робочий день триває переважно до 12:30. Інколи наявна робота в п’ятницю вечері та в суботу. (Робочий час у законодавчо можливих рамках)
В загальному студент працює 5-6  днів на тиждень.

Проживання:

від двох до трьох людей в помешканні (готель з гарно оснащеними кімнатами, є окрема ванна  та кухня, також Wi-Fi).
Житло коштує 375 €/місяць, включаючи забезпечення посудом, постільною білизною. Від місця проживання до роботи потрібно добиратися на велосипеді (приблизно 15 хв)

Харчування:

Список необхідних речей:

Обов’язково:  

Бажано:

Пані Анна* каже, що її працівники  не потребують такого великого переліку речей як, приміром,  ті, хто їде на полуничні господарства . Адже більшу частину робочого часу вони проводять в теплиці.

*Звертаємо Вашу увагу на те, що власні назви (імена роботодавців, назви міст, підприємств, тощо) можуть бути частково або повністю змінені в зв’язку з конкуренцією.

Зареєструватися

Please, enter a valid value