Jensen

location Шлезвіг-Гольштейн

 

Коли ми створювали компанію «Бестхоф», то одразу прийняли рішення працювати лише з тими господарствами, про які не отримали б жодного негативного відгуку. Це виявилося не так просто. Кожен фермер є насамперед власником великого бізнесу. А будь-який бізнесмен завжди розуміє,  наскільки вдало він зміг організувати умови роботи для свого працівника: згадують його компанію як страшний сон чи просять туди повернутися. І якщо він усвідомлює, що студент їде додому абсолютно задоволений, то і вимоги у нього будуть відповідні. Підприємець, який забезпечує комфорт та заробіток ніколи не працевлаштовуватиме тих, хто не дає фідбеку. Окрім того, безліч німецьких роботодавців вже давно мають партнерів в Україні й роками співпрацюють з посередниками , які заснували свої компанії задовго до нас. Тому навіть у Бестхофі інколи трапляється так, що у відповідь на пропозицію про співпрацю ми  чуємо « Ні. Напевно не в цьому році».

 Та не у випадку з Паном Єнсеном.  

Бажаючих поїхати на це господарство завжди вдосталь. Фермер довго приймав рішення стосовно квот та графіків, а нещодавно повідомив, що все ж чекає на наших студентів в сезоні 2023! Один з найкращих роботодавців запрошує тебе до себе, та ще й не в кінці літа, а в пік найвищих заробітків – з 1 травня! 

А ось і його умови: 

північ Німеччини, неподалік Фленсбурга

Мінімальна заробітна плата: 12.41  Євро/год. Аванс – 1 раз  на тиждень.
Потрібно випрацьовувати норму ! 

Збір полуниці. 
Серед інших видів роботи: вищипування квітів, виривання бур’янів, висадка рослин, розподіленнясоломи, розкривання та накривання флісом + фольгою, чистка тунелів, будування / демонтаж тунелів, збирання / підв’язування малини / ожини

8-10 годин на день, є 1 вихідний.

7  євро на день включно з Wi-Fi, пральнею, електропостачанням, водою, опаленням.

Контейнери знаходяться на території підприємства.

В кімнаті проживають по 2 особи.

- Гарний настрій, оптимізм, дружелюбність, ініціативність.

- Любов до природи та навколишнього середовища.

- Хороша фізична підготовка та практичний досвід на полуничних господарствах.

- Дощовик, гумові чоботи, зручне взуття, головний убір, наколінники, захисний крем.

- Роботодавець надає посуд та постільну білизну.

- Єврова картка.
- Вакцинація від Covid.

- Водійське посвідчення.
! Медичне страхування надає роботодавець

 

Зареєструватися

Please, enter a valid value