Програма «Гуси»

location НІМЕЧЧИНА

 

На стовпчику термометра плюс 25°C, довкола – зелені ліси, квітучі луги та Балтійське море,  на радіо – черговий трек. 
Ні, мова йде не про студента, який 5 років підряд їздив до Костянтина Каака та став євровим міліонером, а про … гусей. 
Саме так! А привчив їх до такого життя Пан Юрген. Почалось все ще у 80-х. В 2021 справу взяли в свої руки сімейство Нелі та Інго. Але це мало що змінило: в шталі, де мешкає птиця, повинно бути рівно 25 °C,  трава на лузі – соковитою  та яскраво-зеленою, радіо Інго придбав щоб відлякувати небажаних гостей – єнотів , орланів  та лисиць, які можуть нанести неабияку шкоду його птиці.  

Здавалося б, все ідеально. Але Інго перфекціоніст. Саме тому, зателефонувавши нам, він повідомив, що для бездоганно налагодженої німецької системи все ж не вистачає працьовитих українських рук.
Ти напевно подумав: «В яких же тоді умовах мешкають та працюють студенти, якщо гуси в Інго живуть краще, ніж деякі українці!?». Це можна легко перевірити на знайомому тобі сайті booking.com. Так-так, саме там, де люди шукають кращі європейські готелі. Cеред них є і помешкання Інго. Німці та датчани інколи заїжджають сюди, якщо хочуть побути біля моря чи поласувати смачною гусятиною. Їдальня для персоналу і справді нагадує  не найгірший київський ресторан. А про людяність та доброту власників зайве й казати. Все звучить занадто солодко, чи не так? 
Згодні з тобою, 1 мінус все ж знайдеться: ТИ досі не там!

А ось і твій перший лист від цього роботодавця:

«Привіт, друже! Я та моя родина безмежно раді з тобою познайомитись! Ми утримуємо та відгодовуємо гусей, качок та курей, особливо до Дня Святого Мартина та на Різдво, то ж наш основний сезон триває з початку вересня і до Нового Року.

За цей час працівниками виконуються наступні роботи з птицею:

Також передбачені сільськогосподарські роботи:

Твій робочий графік в пік сезону: 

Робочий тиждень триває з понеділка по суботу.

Працівники отримують чисту заробітну плату в розмірі 1300 євро на місяць плюс безкоштовне проживання в 3-місній кімнаті та безкоштовне харчування 5 разів на день.
Житло було побудовано в 2015 році і знаходиться на території компанії. Помешкання – світлі та затишні, в номерах є телевізори та доступ до Інтернету. Техпрацівники щодня прибирають кімнати, коридори та санвузли.
Їжу для студентів готують два кухарі 7 днів на тиждень.

Сподіваюся, тобі сподобається моя пропозиція. З повагою, Твій майбутній роботодавець».

Зареєструватися

Please, enter a valid value