Підприємство «Каак»

location Німеччина, Фулендорф

 

Полуниця – ягода любові. Так вважає не лише англійський вчений Патрік Холфорд, але і власник підприємства «Каак» Костянтин. Коли ми з ним вперше зустрілись, то одразу зрозуміли, що він справді обожнює свою справу. Пан Каак каже, що й сам дуже багато працює на полі. Саме тому він створив для студентів чудові умови проживання, кімнати з новими меблями, хорошим інтернетом, телевізорами, адже розуміє, як важливо добре відпочити після насиченого робочого дня.  

А ось і його умови:

Локація: 

північ Німеччини, містечко Фулендорф

Оплата праці:

Мінімальна заробітна плата: 12.41  Євро/год.
Орієнтовна норма збору: 10 кг/год, все що перевищує акорд оплачується додатково 0,8 €/кг.
Орієнтовна норма збору в тунелях / на стелажах: 18 кг/год, все що перевищує акорд оплачується додатково 0,45 €/кг.

Вид діяльності:

Збір полуниці. 
Серед інших видів роботи: вищипування квітів, виривання бур’янів, висадка рослин, розподілення соломи, розкривання та накривання флісом + фольгою, чистка тунелів, будування / демонтаж тунелів, збирання / підв’язування малини / ожини, виривання бур’янів на конваліях (на вулиці)

Робочі години:

Зазвичай в пік сезону робочий день триває з 4.30 ранку до 18.00 з великою обідньою перервою. (Робочий час у законодавчо можливих рамках, макс. 60 годин на тиждень)
Надається 1 вихідний на тиждень

Проживання:

Зазвичай чотири людини в помешканні (кімнати або гарно оснащені житлові контейнери, у кожному помешканні є окрема міні-кухня та душ, Wi-Fi, деякі мають телевізор.
Проживання коштує 10 €/день, включаючи прибирання + сушіння брудної білизни, забезпечення посудом, набором засобів для прання білизни.

Харчування:

Список необхідних речей:

Обов’язково:  

Бажано:

Зареєструватися

Please, enter a valid value