Німеччина

 

Сучасна Німеччина — це економічний і політичний лідер Європейського союзу і активний учасник системи міжнародних відносин. За останні десятиліття держава домоглася неймовірних успіхів в економіці і соціальній сфері, що зробило життя в Німеччині мрією мільйонів іноземців з різних куточків Земної кулі, в тому числі і українців. Робота в німецькому сільському господарстві стала шансом для багатьох трудових мігрантів, які можуть не мати високої кваліфікації, але бажають отримати роботу і досить високу оплату праці.

У цій країні можна знайти вакансію на  довгострокову роботу за контрактом або тимчасовий сезонний підробіток для студентів, можна працювати за фахом або змінити сферу діяльності. Добре знання німецької мови потрібно не завжди, але все ж знати мову хоча б на мінімальному рівні бажано. 

Фермерські господарства в Німеччині — це невеликі підприємства, як правило, сімейного типу. Більшість процесів виробництва сільгосппродукції в таких господарствах механізоване, тому кількість працівників у фермерів зазвичай невелика — до п'яти чоловік. Термін роботи в основному до 4 місяців, тобто на сезон, який зазвичай починається у травні. Хоча є і робота в теплицях — наприклад, на збір полуниці, де працюють цілий рік.

Якщо розглядати вакансії у сфері рослинництва, то німецькі фермери пропонують роботу збору врожаю таких культур, як зелень, салати, картопля, буряк, полуниця та виноград. 

Ще одним варіантом є працевлаштування на тваринницькій фермі або птахофабриці. Це господарства з повним циклом виробництва:

Вакансії в основному пропонують для різноробочих та на фермах по догляду за тваринами та птицею. Для таких робіт, в основному, не потрібен досвід роботи, що є привабливим для студентів.

Проте є вакансії, для роботи на яких потрібен досвід роботи, профільна освіта та наявність рекомендацій.

Please, enter a valid value